O mnie

WITAJCIE!

 

Mam na imię Agnieszka urodziłam się i mieszkam w małym malowniczym miasteczku Żelechów. Moja fotograficzna przygoda z zaczęła się już w czasach fotografii analogowej kiedy w dzieciństwie znalazłam stary aparat na strychu u Dziadków, klisze foton zapisywały moje pierwsze ujęcia. Każde zdjęcie było na wagę złota, brak zdjęć seryjnych ani podglądów. Taki sprzęt uczył dobrze planować kadry analizować otoczenie, obserwować światło.

Dziś fotografią zajmuję się zawodowo, podejmuje się wielu tematów fotograficznych, najczęściej jednak są to reportaże okolicznościowe bo to właśnie one najbardziej oddają prawdziwe emocje których skradanie dla Państwa sprawia mi największą radość. W tego rodzaju fotografii najważniejsza jest spontaniczność i niczym nie zakłócona naturalność. Ważne jest by być fotografem który wykonuję reportaż w odniesieniu do estetycznej i artystycznej strony fotografii. Fotograf ślubny to nie reżyser unikam też pozowania i sztuczności dlatego staram się być zawsze tam gdzie są niesamowite emocje, bacznie obserwując przebieg wydarzeń by nic ważnego nie umknęło mojej uwadze zarazem pracować z odpowiedniego dystansu tak, aby swoją obecnością nie zakłócać tych najważniejszych momentów, starając się być subtelną podglądaczką emocji. Gdy jednak trzeba, nie waham się podejść bliżej by głębiej oddać te niepowtarzalne chwile. Staram się nie wpływać na bieg wydarzeń, chyba że zachodzi taka potrzeba. Priorytetem dla mnie jest państwa zaufanie, poznanie oczekiwań i przede wszystkich zadowolenie.

Pracuję jednocześnie na dwóch profesjonalnych lustrzankach w parze z jasną optyką, jednakże profesjonalny sprzęt to nie wszystko, niezbędna jest również wiedza przekazana przez profesjonalistów, dlatego stawiam również na kształcenie poparte studiami z tej dziedziny. Chcę by Państwo wybierając mnie jako fotografa Państwa wspomnień mieli pewność że wybrali osobę która wykonuje swoją pracę zawodowo ma w tym kierunku wykształcenie i dużo szczęścia bo moja praca jest również moją pasją.

Jestem szczęśliwa mogąc wpisać w swoje życie moje pasje. Wraz z fotografią w parze idzie również malarstwo kadry które kreślę szkłami obiektywów przenoszę w czasie na płótna malarskie, oddając charakter postaciom, zatrzymując malownicze pejzaże. Wraz z grupą wspaniałych ludzi zatrzymujemy dla Państwa wspomnienia również te filmowane.

Zapraszam Państwa w podróż do krainy mojego malarstwa i fotografii, dziedzin, które nieustannie mnie pasjonują. Żywię nadzieję, że przedstawiony zbiór potwierdzi, jak ważnym zajęciem jest dla mnie podpatrywanie świata i z jak wielkim zaangażowaniem to czynię.