Referencje

Pełna obsługa od zaproszeń począwszy pakiet na zbieranie na wózek podczas wesela po zdjęcia i pamiątki w postaci portretów rzadko który fotograf oferuje taką ofertą polecam niesamowite efekty końcowe. Rewelacja jesteśmy zachwyceni.

Piotrek i Agata

Zamowilam portret z dwoch zdjec-efekt koncowy REWELACJA!!!kontakt bez problemow i przystepne ceny. bede polecac kazdemu!!

Marta

Sprzęt pierwsza klasa i osoba pełna profesjonalistka polecam!

Konrad

Polecamy Pani Agnieszka jest niesamowicie utalentowana, swoje prace wykonuje z pełnym zaangażowaniem i pasją każdą realizacje wkłada serce. A zarazem skromna i przemiłą osoba. My mamy piękną pamiątkę z wesela zdjęcia niesamowite i do tego prezent w postaci portretu coś pięknego pamiątka na lata. Polecamy z pewnością nikt się nie zawiedzie.

Mikołaj i Iza

Nic dodać niż ująć pełen profesjonalizm, właściwa osoba na właściwym miejscu.

Marcin

Cóż można napisać zdjęcia rewelacyjne podejście profesjonalistki. Dziękujemy bardzo i polecamy. Niesamowita pamiątka moja sąsiadka jak zobaczyła żałowała że to pani nie była fotografem na jej uroczystości.                                            

Anita

Strasznie długo szukaliśmy odpowiedniej osoby do upamiętnienia najważniejszych chwil w naszym życiu rynek przepełniony jest pseudo fotografami lustrzanki coraz lepszej jakości są ogólno dostępne dla każdego i wielu ma się za fotografów a społeczeństwo nie znając się na dobrej fotografii połyka haczyk. I po analizie postawiliśmy na właściwą osobę Pani Agnieszka jest profesjonalistką w pełnym calu pracuje na profesjonalnym sprzęcie ale i ma wiedze jak na nim pracować by zdjęcia były niepowtarzalne. Polecamy z pełną odpowiedzialnością. Serdecznie dziękujemy.                        

Michał i Agnieszka

Brak mi słów takiej osoby długo szukaliśmy, fotograf a zarazem autysta to właśnie dlatego te zdjęcia są wyjątkowe, tylko artystyczna dusza potrafi dostrzec tak przekazać najważniejsze w życiu chwile. Dziękujemy bardzo polecamy z całą pewnością.

Iwona Paweł

Pani fotograf , która doskonale zrozumie który moment jest dla klienta ważny. Nie będzie wcale przesadą, jeśli powiem, że zdjęcia i efekty realizacji pani Agnieszki zachwyciły nas i naszych bliskich, Oto Fotograf, której obecności nie czułam, a który udokumentował w swoich fotograficznych kadrach najpiękniejsze i najważniejsze emocje i sytuacje. Z pełną odpowiedzialnością polecam. Profesjonalizm w każdym calu.

Marcin i Justyna

Agnieszko, cóż pisać…   Twoje zdjęcia są rewelacyjne, oko czujne, a współpraca przyjemna, czego chcieć więcej ? Polecamy wszystkim Agnieszkę Barylską  jako fotografa, dzięki jej profesjonalnemu podejściu mamy pamiątkę na lata.

Katarzyna i Marcin

Dziękujemy Pani Agnieszko posiadamy wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu. Obsługa klienta  jak i sam etap wyboru zdjęć, tworzenia albumów – pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy wszystkim, którzy oczekują wysokiej jakości produktu w dobrej cenie.

Anna i Jacek

W 100% polecam ich usługi. Nie raz byliśmy razem na weselu. Brać w ciemno

Bartłomiej

Profesjonalne, niepowtarzalne ujęcia. Wyjątkowe zdjęcia! Wszystkim polecam!

Edyta

Zdjęcia cudowne! Fantastyczne ujęcia, genialna obróbka, a efekt końcowy przeszedł Nasze oczekiwania! Polecam wszystkim, którzy cenią sobie precyzję, niesamowite zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz perfekcyjność, Sama współpraca z Panią Agnieszką to czysta przyjemność. Z miłą chęcią wrócimy po kolejne ujęcia :) Pozdrawiam serdecznie.

Katarzyna i Jacek

Chciałabym serdecznie podziękować za wspaniały Pakiet na wózek. Całość wyszła rewelacyjnie dodatkowo zostaliśmy miło zaskoczeni prezentem oraz życzeniami od firmy ?na pewno będziemy polecać Wasze oferty innym.

Martyna i Karol

Podziel się swoją opinią